Wkładki wielorazowe 4szt. + woreczek

21.85

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 21.85

Wkładki Laktacyjne wielorazowe

Wielorazowe wkładki laktacyjne 4 szt. i woreczek – wybierz na Simed.pl!

Dla młodych mam, które mają na uwadze zarówno własny komfort, jak i dobro środowiska, przygotowaliśmy wyjątkowy produkt. To wielorazowe wkładki laktacyjne 4szt. i woreczek, które stanowią skuteczne, a zarazem ekologiczne zabezpieczenie przed wyciekaniem pokarmu.

Wielorazowe wkładki laktacyjne stosuje się tak samo, jak ich tradycyjne wersje jednorazowe. Produkt umieszczamy w staniku. Dzięki uniwersalnemu kształtowi wielorazowe wkładki laktacyjne pasują do każdego biustonosza. Wyrób cechuje się niebywałą chłonnością. Ich dużym atutem jest materiał wykonania charakteryzujący się trwałością i wytrzymałością, a także wyjątkową miękkością. Delikatna, bawełniana otoczka jest przyjemna w dotyku dla skóry i w 100% bezpieczna.

W zestawie znajdują się 4 wkładki laktacyjne oraz woreczek, który pozwala na przechowywanie i prawnie zużytych produktów. Zastosowanie wielorazowych wkładek laktacyjnych przyczynia się do ochrony środowiska, a także pozwala sporo zaoszczędzić.

Wkładki laktacyjne pakowane po 4szt wraz z woreczkiem do przechowywania i prania.

Niezwykle miękkie i chłonne. Wykonane z miękkiego materiału z bawełnianą wyściółką. Utrzymują wilgoć z dala od skóry. Wkładki są wielokrotnego użytku. Można je prać i suszyć.

Wkladki Wielorazowe 4szt Woreczek